Inovace pro společnost

Cílem projektu Inovace pro společnost je podpořit rozvoj a realizaci společenských inovací v České republice. Projekt je otevřen pro všechny, kdo mají ideu, zájem či potřebné dovednosti k realizaci konkrétních řešení problémů za pomoci internetu či nových médií. Společenské inovace jsou nové nástroje, myšlenky, instituce nebo způsoby práce, které zlepšují či od základu řeší potřeby společnosti efektivněji než tradiční existující řešení. V rámci projektu se koná Social Innovation Camp Brno 2012. Více o projektu naleznete na www.inovaceprospolecnost.cz nebo sledujte twitter.com/inovace

Generálním partnerem projektu je ERA.

Závěrečný večer Social Innovation Campu Brno 2012

12. 3. 2012

Respekt institut a Era Vás srdečně zvou na závěrečnou prezentaci projektů Social Innovation Campu Brno 2012. Pojďte se přesvědčit o tom, že online nástroje mohou posloužit dobré věci. Vyberte s námi nejlepší nápad letošního Social Innovation Campu v hodnocení publika. Prezentace se koná v neděli 18. března 2012 od 16 do 18 hodin v Domě umění města Brna (Malinovského náměstí 2, Brno). Během večera bude postupně prezentováno 6 nápadů Social Innovation Campu Brno 2012, které během předcházejícího víkendu 60 kempařů rozpracuje do udržitelných a životaschopných projektů.

Seznamte se s projekty Social Innovation Campu Brno 2012, pomozte nám vybrat nejlepší a přijďte podpořit jejich budoucnost. Kterému z projektů dáte šanci? Vybírat můžete z:

Závěrečné prezentace jsou otevřeny široké veřejnosti, vstup zdarma. Pozvánku naleznete v příloze. Více na www.inovaceprospolecnost.czPojďme inovacemi změnit svět kolem sebe!

Bookmark and Share
kde nás najdete
Respekt institut, o.p.s. v likvidaci
IČ: 26465302
DIČ: CZ26465302
Pernerova 47
180 07 Praha 8
institut@respekt.cz
+420 233 071 034
Respekt institut na facebookuRespekt institut na youtubeRespekt institut na twittruZasílání novinek na emailOdběr novinek pomocí RSS